Śp. Dominik Michael /1974-2017/

DOMINIK MICHAEL
1974-2017

Izba Gospodarcza Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych z żalem i smutkiem informuje, że ceremonia pogrzebowa zmarłego nagle ŚP. Dominika Michael rozpocznie się o godzinie 11.00 w dniu 11 października 2017 roku w Kaplicy pw. Miłosierdzia Bożego na Cmentarzu w Marysinie Wawerskim przy ul. Korkowej 152 w Warszawie.

Dominik był absolwentem Wydziału Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Z pełnym zaangażowaniem pomagał środowisku gier zrzeszonemu w naszej Izbie zrozumieć politykę wokół nas. Precyzyjnie tłumaczył i interpretował mechanizmy rządzące tym światem – marketing polityczny był dziedziną, której oddawał się z pasją. Dominik był członkiem Zarządu firm należących do naszej Izby. Ściśle współpracował z nami od 2001 roku – był członkiem Zarządu Izby w latach 2001 – 2010, pełnił funkcję Rzecznika Prasowego Izby w latach 2001-2004, w roku 2016 został wybrany członkiem Komisji Rewizyjnej Izby. Aktywnie uczestniczył w pracach związanych z nowelizacją ustawy o grach i zakładach wzajemnych w roku 2002. W okresie późniejszym skoncentrował się na prowadzeniu własnej działalności gospodarczej współpracując z wieloma naszymi kolegami, cały czas wspierając swoją wiedzą i doświadczeniem działania Izby.
Dominik był powszechnie lubiany – do ostatnich chwil mogliśmy liczyć na Jego inteligentne i niebanalne komentarze do bieżących wydarzeń w kraju i na świecie oraz sytuacji w jakiej znalazła się branża gier. Żył pełnią życia, stale poszukiwał nowych obszarów dla zrealizowania swoich wizji i marzeń. Będzie nam brakowało Jego unikalnego, jedynego w swoim rodzaju postrzegania rzeczywistości – nigdy nie szedł na skróty, widział to, czego inni nie dostrzegali.
Rodzinie Dominika – żonie i dzieciom, z których był tak dumny – składamy szczere wyrazy współczucia.

Zarząd Izby wraz z zespołem Biura Izby